Teraz czytane
Disney+ wystartuje znacznie wcześniej w Europie niż początkowo zakładano
​Microsoft przeprojektowuje ikony w Windows 10
Zwiastun nowego serialu „Amazing Stories” od Apple TV+
Aplikacja Swift Playgrounds dostępna na Macach.
Netflix vs. HBO GO – luty 2020
TWS I200 – Tanie AirPods? Słuchawki bez wad?

Disney+ wystartuje znacznie wcześniej w Europie niż początkowo zakładano

Disney + przyjdzie do Europy wcześniej niż myśleliśmy. Disney ujawnił dziś, że Irlandia, Francja, Niemcy, Włochy, Hiszpania, Austria, Szwajcaria i Wielka Brytania otrzymają usługę przesyłania strumieniowego 24 marca.

Dodatkowe rynki Europy Zachodniej, w tym Belgia, kraje nordyckie i Portugalia, pojawią się latem 2020 r., Podała spółka w komunikacie prasowym . Disney + jest już dostępny w Holandii, gdzie uruchomiono go jako bezpłatny pilotażowy okres próbny we wrześniu.

Nowa data premiery jest tydzień wcześniej niż pierwotnie planowano. W listopadzie dyrektor generalny Disney Bob Iger powiedział, że data wprowadzenia na rynki europejskie to 31 marca.

Ceny potwierdzono również na 5,99 GBP / 6,99 EUR miesięcznie lub 59,99 GBP / 69,99 EUR na abonament roczny. Disney + będzie dostępny na urządzeniach Amazon Fire, telewizorach LG i Samsung Smart, urządzeniach streamingowych Roku, Apple TV , iOS, Android, Xbox One i PS4.

Zobacz też

Użytkownicy będą mieli dostęp do wysokiej jakości i komercyjnego wyświetlania, do czterech równoczesnych strumieni, nieograniczonej liczby pobrań na maksymalnie dziesięciu urządzeniach, spersonalizowanych rekomendacji i możliwości ustawienia siedmiu różnych profili, w tym możliwości ustawienia profili dzieci przez rodziców, które mają łatwy w nawigacji, przyjazny dla dzieci interfejs, aby uzyskać dostęp do treści odpowiednich dla wieku.

W serwisie będzie dostępnych ponad 500 filmów fabularnych i ponad 7500 programów, w tym nowe oryginalne treści, takie jak uznany przez krytyków „Mandalorian” i „Świat według Jeffa Goldbluma”, a także ponadczasowe klasyki, takie jak „Lady and the Tramp” i cała reszta Biblioteki Pixar.

What's Your Reaction?
Angry
0
Funny
0
Love
0
Sad
0
Surprised
0

© 2020 Tech-Spec.pl. All Rights Reserved.

Przewiń do góry