Teraz czytane
Apple ogłasza premiery kilku nadchodzących produkcji Apple TV+
​Microsoft przeprojektowuje ikony w Windows 10
Zwiastun nowego serialu „Amazing Stories” od Apple TV+
Aplikacja Swift Playgrounds dostępna na Macach.
Netflix vs. HBO GO – luty 2020
TWS I200 – Tanie AirPods? Słuchawki bez wad?

Apple ogłasza premiery kilku nadchodzących produkcji Apple TV+

Firma Apple udostępniła dzisiaj daty premiery kilku swoich nadchodzących programów Apple TV+, które zostaną wprowadzone na rynek już wiosną oraz latem 2020 roku. Oto pierwsze spojrzenie na niektóre treści. 

Amazing Stories, serialu science fiction wykonanego przez Stevena Spielberga, odbędzie się w piątek 6 marca. „Amazing Stories”, będący przeróbką oryginalnej serii z lat 80.

Serial skupi się na nowym temacie w każdym odcinku, podobnym do „Black Mirror” i „Twilight Zone”. Apple twierdzi, że każdy odcinek serialu „przeniesie widzów do cudów świata poprzez pryzmat dzisiejszych najbardziej pomysłowych twórców, reżyserów i pisarzy.

Central Park, animowany serial ‌Apple TV‌+ autorstwa Lorena Boucharda, twórcy filmu „Bob’s Burgers”, będzie miał premierę na ‌Apple TV‌+ tego lata.

Defending Jacob, serial z Chrisem Evansem i Michelle Dockery, zadebiutuje w piątek, 24 kwietnia. Serial jest serią dramatyczną, która rozgrywa się wokół szokującej zbrodni w małym miasteczku Massachusetts, podążając za prokuratorem okręgowym rozdartym między jego miłością do syna i obowiązku dochowania sprawiedliwości.

Premiera serialu „ Home Before Dark ”, opowiadającego o dziecięcej dziennikarce Hilde Lysiak, odbędzie się w piątek 3 kwietnia. Serial opowiada o młodej dziewczynie, która przenosi się z Brooklynu do małego miasteczka nad jeziorem, skąd pochodzi jej ojciec. Poszukiwanie prawdy prowadzi ją do odkrycia zimnej sprawy, którą wszyscy w mieście próbowali pogrzebać. W serialu występują Brooklynn Prince, Jim Sturgess, Abby Miller, Kylie Rogers, Adrian Hough i inni.

Zobacz też

Serial dokumentalny „Home”, który koncentruje się na „najbardziej innowacyjnych domach na świecie”, będzie miał swoją premierę w piątek, 17 kwietnia. Apple mówi, że każdy odcinek „odsłania granicę wyobraźni wizjonerów, którzy odważyli się marzyć i je budować”.

Firma Apple ogłosiła również przedłużenie „Mythic Quest: Raven’s Banquet” na sezon 2 przed zbliżającym się debiutem w piątek.

Wszystkie wyżej wymienione produkcje będą dostępne w aplikacji „Apple TV” +, która kosztuje 24,99 PLN miesięcznie lub bezpłatnie przez rok dla tych, którzy niedawno kupili iPhone’a , iPada , Maca, iPoda touch lub „Apple TV”.

What's Your Reaction?
Angry
0
Funny
0
Love
0
Sad
0
Surprised
0

© 2020 Tech-Spec.pl. All Rights Reserved.

Przewiń do góry