Teraz czytane
Instagram rozpoczyna wdrażanie DM w przeglądarce

Instagram rozpoczyna wdrażanie DM w przeglądarce

Będzie to mile widziana wiadomość dla wielu marketerów na Instagramie. Po tym, jak funkcjonalność została po raz pierwszy zauważona w testach w lutym ubiegłego roku , Instagram potwierdził teraz, że rozpocznie małe wdrożenie bezpośredniego dostępu do wiadomości za pośrednictwem internetowej wersji swojej aplikacji.

Instagram tłumaczy, że tylko niewielki procent użytkowników będzie początkowo miało dostęp do tej opcji, ponieważ proces jest nadal w fazie testowej. Jak wspomniano, dostęp DM za pośrednictwem wersji stacjonarnej Instagrama został po raz pierwszy zauważony w testach przez eksperta ds. Inżynierii odwrotnej Jane Manchun Wong w lutym zeszłego roku.

W przypadku marek pozwoli to na konkretne korzyści osobom, które chcą korzystać z Instagram Direct do zapytań dotyczących obsługi klienta. Integracja może być także częścią zapowiadanego planu Facebooka. Facebook nadal pracuje nad planem połączenia funkcji przesyłania wiadomości wszystkich swoich aplikacji w jedną, połączoną platformę, w której każdy będzie mógł wysyłać wiadomości do wszystkich osób w WhatsApp, Messenger i Instagram. Być może Instagram dodający dostęp DM do sieci to kolejny element tego stopniowego procesu.

© 2020 Tech-Spec.pl. All Rights Reserved.

Przewiń do góry