Now Reading
Przeprojektowany interfejs internetowy Facebooka z obsługą trybu ciemnego już wiosną

Przeprojektowany interfejs internetowy Facebooka z obsługą trybu ciemnego już wiosną

Prawie rok temu Facebook zapowiadał przeprojektowaną wersję swojego interfejsu internetowego o lżejszym designie, zmianach nawigacji i nie tylko. W tym czasie Facebook nie podawał szczegółów, kiedy „Nowy Facebook” będzie dostępny dla wszystkich, ale teraz firma mówi, że spodziewa się wprowadzenia na rynek już tej wiosny.

W ciągu ostatnich kilku miesięcy Facebook wprowadził nowy wygląd dla „małego odsetka” użytkowników, dając im możliwość testowania interfejsu i przekazywania opinii na temat rozpowszechnionego wydania. Jeśli zostaniesz wybrany do testów beta, zobaczysz monit z prośbą o zmianę, ale jak zauważa CNET , nadal będziesz mógł wrócić do starego projektu.

Facebook potwierdził również CNET, że obecnie planuje wydać „Nowy Facebook” dla wszystkich przed wiosną tego roku. Oznacza to, że użytkownicy powinni spodziewać się nowego projektu na swoim koncie przed 19 marca.

Jedną z wyróżniających się cech przeprojektowania Facebooka jest nowa opcja trybu ciemnego w Internecie. To, czy opcja trybu ciemnego będzie włączona w oparciu o systemowe ustawienia systemu macOS, okaże się wkrótce, ale mam nadzieję, że tak właśnie będzie.

See Also

Inne poprawki, których można się spodziewać, to znacznie mniej klasycznej niebiesko-białej kolorystyki Facebooka, szersze paski boczne, pasek nawigacyjny w stylu iOS u góry i wiele innych.

Facebook nadal nie wprowadził obsługi trybu ciemnego dla swojej aplikacji na iOS, mimo że zarówno Facebook Messenger, jak i Instagram oferują tę funkcję. Nie ma wzmianki, kiedy możemy oczekiwać, że aplikacja Facebook na iOS doda obsługę trybu ciemnego.

What's Your Reaction?
Angry
0
Funny
0
Love
0
Sad
0
Surprised
0

© 2020 Tech-Spec.pl. All Rights Reserved.

Scroll To Top