Teraz czytane
Instagram wprowadza nowe efekty SloMo, Echo i Duo dla Bumerangu

Instagram wprowadza nowe efekty SloMo, Echo i Duo dla Bumerangu

Jeśli często korzystasz z Instagrama, prawdopodobnie wiesz, czym jest Bumerang – te krótkie filmy odtwarzane w pętli.

Od dzisiaj użytkownicy sieci społecznościowej mają trzy nowe opcje udostępniania historii Boomerang: SloMo, Echo i Duo. Nowa funkcjonalność jest próbą utrzymania atrakcyjności Instagram dla użytkowników, zwłaszcza w obliczu rosnącej konkurencji.

Bumerang wprowadzono w 2015 roku i minęło prawie pięć lat bez znaczącej aktualizacji. Rzecznik Instagrama powiedział TechCrunchowi, że jest to prawdopodobnie najczęściej używana funkcja do rejestrowania historii, więc postanowili ją ulepszyć.

Nowe filtry są dostępne w kompozytorze Boomerang w kamerze Instagram Stories. Po nagraniu filmu dotknij symbolu nieskończoności, który pojawia się na ekranie, aby wyświetlić nowe opcje.

Dzięki SlowMo, jak sama nazwa wskazuje, filmy Boomerang są spowalniane do połowy swojej pierwotnej prędkości. Echo dodaje efekt rozmycia, który sprawia, że ​​wszystko porusza się „prawie jak pijany”, a Duo przyspiesza wideo z efektem usterki. Dzięki aktualizacji można także przycinać i regulować długość nagranych bumerangów.

Te efekty nie są zupełnie nowe, ponieważ inne aplikacje, takie jak Snapchat i TikTok, oferują podobne alternatywy. W ciągu ostatnich kilku miesięcy Instagram wprowadził kilka ulepszeń, aby utrzymać użytkowników na platformie.

Aby uzyskać nowe efekty, musisz mieć najnowszą wersję aplikacji Instagram.

© 2020 Tech-Spec.pl. All Rights Reserved.

Przewiń do góry