Teraz czytane
Apple TV na telewizory LG

Aplikacja Apple TV nadchodzi także dla telewizorów LG, w tym modeli OLED. Firma wstępnie potwierdziła, które modele otrzymają jedną z najpopularniejszych platform do kupna i wypożyczania filmów w 4K Ultra HD.

Telewizory LG dzięki systemowi webOS uznawane są za jedne z najbardziej funkcjonalnych na rynku. Niedawno otrzymały one (na rynkach, gdzie jest dostępny) aplikację Disney+, a sam system uchodzi za stabilny, szybki, wszechstronny i na pewno nie można odmówić mu liczby dostępnych aplikacji. Jednakże do tej pory miał pewien deficyt, szczególnie odczuwalny w Polsce, gdzie nie mamy zbyt wielu platform VOD ukierunkowanych na kupowanie i wypożyczanie filmów w 4K Ultra HD. Mówię tutaj o Apple TV.

Wybrane telewizory LG OLED (niżej przeczytacie, które) otrzymają wsparcie Apple TV. Dzięki temu nie tylko uzyskamy dostęp do tysięcy filmów i seriali w 4K Ultra HD, ale i do usługi abonamentowej Apple TV+, w ramach której obejrzymy nowe seriale i filmy oryginalne wyprodukowane przez Apple, w tym nominowane do Złotego Globu “The Morning Show“.

Zobacz też

W informacjach podanych na CES 2020 przez firmę padła informacja, że będą to telewizory z 2018 roku wzwyż. Nie zostały podane konkretne modele, ale można śmiało założyć, że będą to wszystkie modele OLED wydane od tamtej pory, a także zapewne modele NanoCell z wyższej półki (być może także starsze modele LCD z 2018). To świetne wieści dla użytkowników telewizorów LG.

© 2020 Tech-Spec.pl. All Rights Reserved.

Przewiń do góry