Teraz czytane
Apple ogłasza konkurs na najlepsze zdjęcie zrobione w trybie nocnym

Apple rozpoczyna rok 2020 całkowicie nowym wyzwaniem fotograficznym w trybie nocnym , zapraszając użytkowników na całym świecie do dzielenia się najlepszymi zdjęciami w trybie nocnym zrobionymi telefonem iPhone 11, iPhone 11 Pro lub iPhone 11 Pro Max.

Modele iPhone’a 11 i iPhone’a 11 Pro automatycznie włączają tryb nocny, gdy aparat wykryje sytuacje przy słabym świetle. Ikona półksiężyca w górnej części wyświetlacza zmienia kolor na żółty, gdy funkcja jest aktywna.

Apple będzie przyjmować zgłoszenia od dziś do 29 stycznia. Panel 10 sędziów oceni zgłoszenia i ujawni pięć zwycięskich zdjęć 4 marca. Musisz mieć ukończone 18 lat, aby wziąć udział. Apple udostępniło plik PDF z pełnymi zasadami i szczegółami kwalifikacji .

Apple twierdzi, że zdjęcia można edytować za pomocą aplikacji Zdjęcia Apple lub aplikacji i oprogramowania innych firm. W przypadku edycji musisz określić, jakich aplikacji lub filtrów użyłeś w podpisie lub komentarzu do obrazu. Każde zdjęcie wykonane telefonem iPhone 11, iPhone 11 Pro lub iPhone 11 Pro Max w trybie nocnym od 20 września kwalifikuje się.

Zobacz też

Zwycięskie zdjęcia zostaną udostępnione na stronie internetowej Apple oraz na stronach Instagram, Twitter, WeChat i Weibo. Mogą również pojawiać się w reklamach i na billboardach, w sklepach Apple lub na wystawie fotograficznej innej firmy. Apple twierdzi, że zapłaci opłatę licencyjną zwycięskim fotografom za wykorzystanie takich zdjęć w marketingu.

Aby wziąć udział w wyzwaniu, udostępnij swoje zdjęcia z trybu nocnego na Instagramie i Twitterze za pomocą hashtagów #ShotoniPhone i #NightmodeChallenge. Użytkownicy Weibo mogą brać udział za pomocą # ShotoniPhone # i # NightmodeChallenge.

© 2020 Tech-Spec.pl. All Rights Reserved.

Przewiń do góry