Now Reading
Darmowe 50 zł za rejestracje w aplikacji

Darmowe 50 zł za rejestracje w aplikacji

Znacie Twisto? Otóż to nowa innowacyjna usługa płatnicza, która staje się coraz popularniejsza w Polsce. Obecnie trwa promocja, w której za rejestrację w Twisto i potwierdzenie konta otrzymać można 50 PLN. 

Twisto to usługa umożliwiająca zrobienie zakupów i zapłacenie za nie później. Tak – zapłacenie później. To coś w rodzaju odroczonej formy płatności i mniej więcej wygląda to tak: wchodzisz do sklepu, bierzesz towar, a płacisz za niego później. Na uregulowanie płatności ma się 45 dni i nie ponosi się z tego tytułu żadnych kosztów. To w pewnym sensie taki kredyt lub karta kredytowa, którą spłacamy później. I to bez odsetek.

W swojej istocie Twisto częścią funkcjonalności jest podobne do Revolut. Punkty wspólne to chociażby możliwość płatności kartą, którą można dokonywać na całym świecie. Karta płatnicza Mastercard oferuje przeliczenie transakcji po korzystnych kursach walut.

Twisto pochodzi z Czech i jak staje się coraz popularniejsze w naszym regionie. Udziałowcem Twisto jest ING Bank. Plany rozwojowe dla całej usługi są dość znaczne. Niedawno zgodnie z obietnicami w Polsce została udostępniona darmowa karta płatnicza Twisto, a wkrótce ma pojawić się możliwość rozłożenia większych wydatków na raty.

Jak otrzymać 50 PLN od Twisto za free?

Najważniejszym krokiem jest posiadanie konta w serwisie Twisto. Rejestracji należy dokonać za pośrednictwem dedykowanego linku na stronie Twisto

Karta od Twisto wygląda bardzo atrakcyjnie, można nadać jej indywidualną nazwę oraz przesyłana jest w eleganckim etui. Czekałem na nią ok. 7 dni roboczych:

See Also

Po utworzeniu konta automatycznie dostajemy dostęp do wielowalutowej, bezpłatnej karty płatniczej Twisto w systemie MasterCard, jak też do wszystkich innych, które posiadamy (korzystając z Apple Pay, czy Google Pay). Zamówienie karty jednak nie jest obowiązkowe.

Należy jednak pamiętać jeśli chcemy otrzymać 50 zł w prezencie należy zarejestrować się dokładnie z tego linku: formularz rejestracyjny

What's Your Reaction?
Angry
0
Funny
0
Love
0
Sad
0
Surprised
0

© 2020 Tech-Spec.pl. All Rights Reserved.

Scroll To Top