Teraz Czytane
LG ogłasza, że wsparcie dla HomeKit i AirPlay 2 zostanie wprowadzone 25 lipca

Na początku tego roku LG wypuściło pierwsze telewizory 2019, które dostały zapowiedziane wsparcie dla HomeKit i AirPlay 2. Teraz producent ogłasza, że wkrótce zaczną się pojawiać aktualizacje, które dodają obsługę tych funkcji.

W serwisie Twitter australijskie konto pomocy technicznej LG ogłosiło, że aktualizacje HomeKit i AirPlay 2 zaczną pojawiać się wśród użytkowników w ciągu jednego tygodnia. Oznacza to, że użytkownicy mogą zacząć widzieć wsparcie już w najbliższy poniedziałek. Konto pomocy technicznej informuje, że użytkownicy będą musieli korzystać z systemu iOS 12.4, aby móc korzystać z tych funkcji.

Nieco kontrowersyjnie LG stwierdził, że tylko jego telewizory 2019 będą obsługiwać AirPlay 2 i HomeKit, a firma nie będzie udostępniać aktualizacji dla starszych modeli. Oznacza to, że najtańszą opcją LG jest 55-calowy C9, który jest dostępny za prawie 8799 ZŁ .

Dzięki obsłudze AirPlay 2 i HomeKit telewizory można zintegrować bezpośrednio z aplikacją Home na iOS oraz z takimi elementami, jak HomePod.

Zobacz Też

LG jako jeden z pierwszych producentów telewizorów ogłosił wsparcie dla AirPlay 2 – ale Samsung już rozpoczął wdrażanie aktualizacji. Vizio jest także w trakcie testowania wersji beta wsparcia AirPlay 2 i HomeKit , które może być bardziej przystępne dla niektórych osób. W odróżnieniu od Samsunga, Vizio udostępnia obsługę AirPlay 2 i HomeKit wszystkim telewizorom z funkcją SmartCast od 2016 roku .

© 2019 Tech-Spec.pl. All Rights Reserved.

Przewiń w górę