Teraz czytane
Apple przenosi się do nowego biurowca „futurystycznej wieży” w Vancouver

Według nowego raportu Bloomberga , Apple planuje otworzyć nowe biura w szybko rozwijającej się dzielnicy Vancouver. Apple dołączy do takich miejsc, jak Deloitte i IWG plc Spaces w przestrzeni biurowej.

Mówi się, że Apple jest „kluczowym najemcą” nadchodzącego projektu 400 West Georgia w Vancouver, który określany jest jako „futurystyczna wieża”. Obiekt ma zostać ukończony wiosną przyszłego roku. Apple podobno zajmie około dwóch pięter w 24-piętrowym budynku.

Futurystyczna wieża – obracający się stos ogromnych szklanych kostek, o których mówi się, że inspiruje się japońską papierową latarnią – ma zostać ukończona wiosną 2020 r.,

Apple będzie miał znaczącego sąsiada przy tym nowym rozwoju. Amazon jest obecnie w trakcie przebudowy budynku „podobnego do bunkra” po drugiej stronie ulicy, który był kiedyś centrum wysyłkowym Canada Post. Rozwój ten przekształca się w dom o powierzchni 416,000 stóp kwadratowych dla nowych biur Amazon.

Zobacz też

W 2015 r. Apple przeniosło swoją siedzibę w Kanadzie do nowych biur w centrum na obrzeżach Toronto, w pobliżu swojego flagowego sklepu Eaton Center. Na swojej stronie internetowej Apple podaje obecnie swój kanadyjski adres siedziby jako 120 Bremner Boulevard w Toronto.

© 2020 Tech-Spec.pl. All Rights Reserved.

Przewiń do góry