Teraz czytane
Apple dorzuca prawie 60 nowym emoji, które pojawią się na iOS i Mac tej jesieni

Jutro odbędzie się Światowy Dzień Emoji, a Apple zaprezentuje 59 nowych emotikonów iOS, które pojawią się w tym roku. Apple twierdzi, że tej jesieni nowe znaki emotikonów będą dostępne na iPhone, iPad, Mac i Apple Watch.

Nowe emoji to szereg nowych opcji o tematyce niepełnosprawności, które według Apple pomagają reprezentować jego wartości i otwartość:

Zgodnie z propozycją Apple skierowaną do konsorcjum Unicode w zeszłym roku, aby wprowadzić więcej emoji o tematyce niepełnosprawności, na klawiaturze emoji będzie dostępny nowy pies przewodnik, ucho z aparatem słuchowym, wózek inwalidzki, proteza ramienia i proteza nogi.

Świętowanie różnorodności we wszystkich jej formach jest integralną częścią wartości Apple, a te nowe opcje pomagają wypełnić znaczną lukę w klawiaturze emoji.


Emoji „Trzymając się za ręce” również otrzyma dużą aktualizację w tym roku, a Apple reklamuje, że użytkownicy będą teraz mogli wybrać dowolną kombinację odcienia skóry i płci, „aby spersonalizować ludzi trzymających się za ręce, otwierając ponad 75 możliwych kombinacji. ”

Zobacz też

Inne nowe emotikony obejmują nową buźkę do ziewania, jednoczęściowy strój kąpielowy, nowe produkty spożywcze, takie jak wafel, falafel, masło i czosnek oraz nowe zwierzęta, takie jak leniwiec, flaming, orangutan i skunks.

W sumie nowy zestaw emotikonów 2019 zawiera 59 nowych znaków, które składają się na 75 różnych wariantów, gdy uwzględniane są opcje płci, oraz 230 opcji, gdy włączone są opcje odcieni skóry. Zobacz niektóre z nowych wzorów emoji iOS w galerii poniżej.

© 2020 Tech-Spec.pl. All Rights Reserved.

Przewiń do góry