Teraz Czytane
Testowanie nowej funkcji korekcji uwagi FaceTime w iOS 13
Darmowe 50 zł za rejestracje w aplikacji
Pobierz 7 nowych pięknych tapet z Catalina macOS 10.15
Znamy listę gier dostępnych w Apple Arcade
Jak przyspieszyć proces migracji iPhone’a w iOS 12.4

Najnowsza wersja beta iOS 13 została wydana kilka dni temu i przyniosła ciekawą nową funkcję „FaceTime Attention Correction”, która zmienia sposób działania FaceTime. 

Po włączeniu korygowania uwagi FaceTime dopasowuje ona nasz wzrok oczu tak, aby wyglądało na to, że nawiązujesz kontakt wzrokowy z osobą, która ma FaceTiming, nawet gdy patrzysz na ekran iPhone’a, a nie na sam aparat. Trochę trudno to wytłumaczyć, więc prezentujemy wideo, aby pokazać, jak to działa.

a

Kiedy używasz FaceTime, naturalnie spoglądasz na wyświetlacz, aby zobaczyć osobę, z którą rozmawiasz, a nie kamerę, co powoduje, że wyglądasz, jakbyś nie utrzymywał kontaktu wzrokowego.

Jak widać na filmie, iOS 13 poprawia to i sprawia, że ​​gdy patrzysz na ekran iPhone’a, twoje spojrzenie wydaje się skupiać wzrok na aparacie, jednocześnie pozwalając zachować wzrok na przyjacielu lub członku rodziny, z którym prowadzisz FaceTime. 

Zobacz Też

Wydaje się, że korekta FaceTime Attention wykorzystuje mapę głębi ARKit przechwyconą przez kamerę TrueDepth skierowaną do przodu, aby dostosować miejsce, skupienia twoich oczu i dostosować je do naturalnego połączenia z osobą, z którą rozmawiasz. 

Możesz uzyskać dostęp do FaceTime Attention Correction w modelach iPhone XS , iPhone XS Max, iPhone XR i 2018 iPad Pro z trzecią wersją beta dewelopera iOS 13 . Ustawienie dostępne jest w sekcji FaceTime aplikacji Ustawienia.

© 2019 Tech-Spec.pl. All Rights Reserved.

Przewiń w górę