Teraz czytane
Snapchat wprowadza gry zintegrowane z Bitmoji

Wielu z was mogło już zapomnieć o istnieniu takiej aplikacji, jaką jest snapchat, nie ma co ukrywać, że zaangażowanie użytkowników zmalało, od kiedy pojawiła się funkcja Stories na Instagramie.

Snapchat jednak nie poddaje się i stara oferować się inne rozwiązania których (jeszcze) brakuje u konkurencji. Jedną z ostatnich największych rozszerzeń aplikacji są pełnowymiarowe gry muliplayer oparte na Bitmoji.

Na ten moment możemy już zagrać w 3 gry, choć snapchat opublikował już listę gier, które pojawiać się będą kolejno do 2020 roku.

Bitmoji Party

Snake Squad

Popularna gra, w której wcielamy się w węża i naszym zadaniem jest zwiększanie swojej objętości poprzez zjadanie innych przeciwników i tym samym nie zostanie zjedzonym przez pozostałych graczy.

Co ciekawe grając ze znajomymi możecie wspólnie współpracować eliminując innych graczy, gdyż wspólnie nie możecie się zabić.

Zobacz też

Tiny Royale

W tej grze wcielamy się w wojownika, pojawiając się w otwartym świecie naszym zadaniem jest eksplorowanie obszaru w poszukiwaniu broni oraz innych przedmiotów. W grze bierze udział aż 30 graczy, przez co szczególnie musimy uważać oraz posiadać niemałe umiejętności zręcznościowe, aby nie zginać zbyt szybko.

Sami graliście już w którąś z wymienionych gier? Lubicie tego typu rozrywkę czy jednak preferujecie Gry na innych platformach?

© 2020 Tech-Spec.pl. All Rights Reserved.

Przewiń do góry